Митрополит Епіфаній відзначив нацгвардійців - НГУ

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 29 листопада 2022 року зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з представниками Національної гвардії України на чолі з Командувачем – генерал-лейтенантом Юрієм Лебедем.

У зустрічі також взяв участь заступник голови Синодального управління військового духовенства по співпраці з Національною гвардією України протоієрей Іван Михайлишин.
 
Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви обговорив з гостями героїчну боротьбу нашого народу супроти триваючої російської навали, а також питання духовної підтримки наших воїнів й піклування про дітей, чиї батьки полягли боронячи Батьківщину.
 
Окрім того, за особистий внесок у справу захисту народу України Його Блаженство відзначив нацгвардійців високими церковними нагородами.

«Наше покоління неодмінно пройде ці важкі випробування. Ми вистоїмо, бо насправді боремося за світло, життя, добро та наше Богом дане право на життя й існування на власній землі. Бажаю наснаги у вашій нелегкій, але благородній та жертовній справі. Нехай Господь береже усіх захисників України», – зокрема сказав Його Блаженство.

Перейти до вмісту