«Ми всі знаємо, що скоро перемога, але шлях до неї – тернистий», – Ігор Клименко - НГУ

Про це зазначив міністр внутрішніх справ під час вручення державних та відомчих нагород кращих військовослужбовців та працівників системи МВС Львівської області.

 

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського, Ігор Клименко вручив ордени Богдана Хмельницького III ступеня, «За мужність» II ступеня та III ступеня, медалі «За військову службу Україні», «Захиснику Вітчизни» та «За врятоване життя», а також грамоти Верховної Ради та Кабінету Міністрів України.

Під час нагородження Ігор Клименко згадав захисників, які загинули за свободу України. Він наголосив, що українці продовжують боротьбу за свою свободу та безпеку.

«Кожний працівник системи МВС: поліцейські, нацгвардійці, працівники Державної служби надзвичайних ситуацій та прикордонники, своєю героїчною працею і участю у бойових діях проти нашого спільного ворога – проявили героїзм, витримку і вірність присязі. Кожен громадянин нашої держави має відчувати, що ми кожного захистимо та завжди прийдемо на допомогу. Ми всі знаємо, що скоро перемога, але шлях до неї – тернистий», – звернувся міністр до працівників системи МВС.

Ігор Клименко зазначив, що попереду ще багато роботи, але МВС зробить все для перемоги нашої держави.

«Я хочу подякувати кожному із вас за службу, за героїзм і за те, що ви є вірними присязі з першого дня війни», – зазначив Ігор Клименко.

 

До нагороджених працівників системи МВС також звернувся міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський:

«Ваша боротьба та перемога важлива для всіх держав. Польща була, є і буде разом з вами. Ми провели переговори з міністром внутрішніх справ України та домовилися про конкретну допомогу для України. Ваша перемога буде, і Україна буде незалежною назавжди».

Департамент комунікації МВС України

Від admin

Перейти до вмісту