«МВС – на фронті, нам теж потрібні зброя та боєприпаси», – Ігор Клименко - НГУ

Про це Міністр внутрішніх справ України заявив під час зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні Мартіном Єґером.

Про результати офіційного візиту Мартіна Єґера Ігор Клименко розповів у своєму Телеграм-каналі. Зокрема, сторони обговорили безпекову ситуацію всередині України та участь підрозділів МВС у відбитті ворога.

«Система МВС – важлива складова в обороні України. Зараз на передовій перебуває практично чверть від усього штату. І нам також потрібні озброєння та боєприпаси», – наголосив Міністр внутрішніх справ.

Також Глава МВС розповів про допомогу, яку Україна вже отримала від партнерів. За словами Ігоря Клименка, уся надана допомога чітко обліковується, а її використання ретельно контролюється.

«Німеччина  передала понад 40 авто для Держприкордонслужби, 6 машин механізованого розмінування, для Експертної служби МВС – спецобладнання, реактиви та витратні матеріали для проведення ДНК-досліджень», – зазначив Ігор Клименко.

Ще один аспект спільної роботи, зазначив Міністр, – оформлення паспортів для українців у Німеччині. За рік в німецьких представництвах ДП «Документ» видано майже 150 тисяч українських документів. Також там організовано відбір ДНК-зразків для ідентифікації безвісти зниклих громадян. 

«Дякую пану Єґеру та німецькому Уряду за розуміння потреб органів безпеки нашої держави та суттєвий внесок в оборону України», – підсумував зустріч Міністр внутрішніх справ України.

Департамент комунікації МВС України

Перейти до вмісту