З благословення Блаженнішого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України до нацгвардійців завітав Архімандрит Макарій, разом з військовими священиками та церковним хором Михайлівського Золотоверхого Монастиря.
«Цей благословенний візит на прифронтову Миколаївщину від Блаженнійшого має на меті духовну підтримку всіх громадян у цей нелегкий час та військовослужбовців, які захищають нашу країну від ворога», – зазначив протоієрей Володимир Сеньковський.
Представники духовенства під головуванням Архімандрита разом з військовослужбовцями та вірянами провели Всеукраїнський Чин загального молебня за нашу державу, її народ та всіх захисників.
З нами Бог, з нами віра, за нами Перемога!
Група інформації і комунікації Південного ОТО