Молоді ветерани бригади «Спартан» - НГУ

Тихий, зосереджений і чуттєвий. Хіба таким ми уявляємо молодого ветерана сучасної російсько-української війни? Святому 19. У військо молодик потрапив після закінчення 11 класів. Каже, що завжди знав, що йому потрібно прожити військовий досвід. Тепер розуміє навіщо.

«Війна робить тебе кам’яним. Міцним і нездоланним у душі», – каже Святий.

Харків’янин обрав Нацгвардію у 2022 році й відразу підписав контракт з бригадою «Спартан». Спочатку курс молодого бійця, тоді війна. Хлопець був на позиціях спостережних пунктів, будував бліндажі, боронив Руську Лозову, село Уди, Куп’янськ на Харківщині, а з серпня 2022 року тримає фортецю Бахмут.

«Я навідник у БТР4-Е. Нещодавно мою машину підбив противник. Ми завозили людей на залізничну станцію, спускалися з гори й коли наш другий БТР відпрацьовував по противнику у лісосмузі, то я навів на будівлю, щоб теж почати працювати та тоді по нас прилетіло. Кумулятивний снаряд пройшов наскрізь у БТР. Я відчув це. У мене була обпечена спина».

Але навіть це не зупиняє і не лякає молодика далі виконувати бойові завдання.

«Якщо українці не йтимуть у військо, не буде кому воювати. Я люблю свою родину. І байдуже скільки мені років, я знаю, що маю їх захистити. І нам зараз потрібні люди, умотивовані відбити ворога, зацікавлені у збереженні України, неповторної країни».

Приєднуйся до лав «Спартану». Ми за крок до перемоги, стань частиною славетної історії!

Штурмова бригада «Спартан» — об нас ламається ворог!

Вступай і наступай!

Заповнюй анкету на сайті: https://storm.mvs.gov.ua/

Звертайтеся за телефоном: 0-800-10-00-20

Перейти до вмісту