Мобільні вогневі групи Нацгвардії відпрацьовують навички знищення повітряних цілей вночі - НГУ

Бойова підготовка – ключовий елемент виконання завдань, збереження життя та здоров’я особового складу та боєздатності будь-якого військового підрозділу. Нещодавно відбулися навчальні бойові стрільби військовослужбовців нетішинського підрозділу Національної гвардії України, які входять до складу мобільних вогневих груп.

Навчання відбувалися в умовах максимально наближених до реальних. Основною метою таких тренувань було відпрацювання навичок знищення повітряних цілей, що є критично важливим в умовах сучасної війни. Сценарій включав раптове отримання наказу про знищення повітряної цілі.

Після отримання сигналу, кожна з груп здійснила чітке та злагоджене знищення повітряної цілі. Усі мобільні вогневі групи, які брали участь у стрільбах, оперативно реагували на вказівки, щодо знищення цілі та швидко виконували поставлене завдання. Гвардійці продемонстрували високий рівень координації дій між групами та взаємодію.

«Тренування не лише перевірили готовність особового складу, але й дозволили виявити слабкі місця та напрями роботи для подальшого вдосконалення. Такі навчання є важливими для підтримання бойової готовності та постійного покращення вмінь та навичок військовослужбовців, які входять до складу мобільних вогневих груп», – прокоментував командир зенітної ракетно-артилерійської батареї.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту