Міністр внутрішніх справ вручив державні та відомчі нагороди 39-м нацгвардійцям - НГУ

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко вручив державні та відомчі нагороди бійцям Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції та рятувальникам ДСНС.

На початку заходу присутні спільно виконали Державний гімн України та вшанували пам’ять загиблих побратимів хвилиною мовчання.

Так, за проявлену особисту мужність, відвагу, стійкість та рішучість при виконанні військового та службового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф нагороджені отримали ордени Богдана Хмельницького ІІ, ІІІ ступеня, «За мужність» ІІ, ІІІ ступеня, Данила Галицького, медалі «За військову службу Україні» та відомчі заохочувальні відзнаки МВС України «Вогнепальна зброя».

«Ви представляєте найкращу частину нашої країни, яка поранена, яка страждає від цих поранень, але міцно тримається та виборює свою свободу, попри те, що ми маємо достатньо сильного ворога. Окупанти намагаються переписати нашу історію, але завдяки вашим подвигам їм нічого не вдасться. Дивлячись кожному з вас в очі – я хочу сказати, що держава та МВС пишається кожним та кожною», – заявив Глава МВС України Ігор Клименко.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що саме бійці Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Національної поліції України спільно з іншими військовими виконують завдання у зоні бойових дій та проводять стабілізаційні заходи на деокупованих територіях. А працівники ДСНС одними з перших виїжджають на пожежі та руйнування, спричинені ракетними ударами рф.

«Звичайно, ми очікуємо нашу велику Перемогу. У нас з вами попереду величезне завдання – це відбудувати нашу державу, як фізично так і ментально. Ми маємо наростити свої Сили безпеки і оборони, аби жоден ворог більше ніколи не напав на нас. А весь світ повинен знати, що є українська нація, яка здатна побороти будь-якого ворога», – сказав Ігор Клименко.

Під час нагородження Міністр внутрішніх справ давав слово бійцям, які зуміли пройти найтяжчі моменти на фронті та наразі проходять реабілітацію.

Принагідно Глава МВС України привітав присутніх із Днем Святого Миколая та побажав бійцям міцного здоров’я та якнайшвидше повернутися до рідних та близьких.

Департамент комунікації МВС України

Перейти до вмісту