До дня Святого Миколая Міністерство внутрішніх справ України оголосило конкурс дитячого малюнка на тему «Я у безпеці з МВС», який проходив з 1 по 16 грудня. Учасниками були діти віком до 14 років.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/imagetools0-1024x682.jpg)
Оцінювалися роботи за тематичною відповідністю, творчим підходом, оригінальним рішенням у розкритті теми конкурсу.
За словами міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, у такий спосіб у МВС вирішили запитати у дітей, чи довіряють вони співробітникам свою безпеку та чи розуміють які важливі завдання виконують сьогодні рятувальники і поліцейські, прикордонники і нацгвардійці:
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/imagetools1-1024x682.jpg)
«Як показав цей конкурс, всі діти виставили дуже високу оцінку нашій роботі. Можна сказати навіть так: 12 балів із 12 можливих. І це безумовно покладає на всі служби МВС додаткову відповідальність, оскільки саме довіра дітей надихатиме нас на щоденні звершення заради нашої спільної Перемоги».
За час проведення конкурсу надійшло понад 2500 малюнків, 400 з них відібрані за вимогами конкурсу і конкурсанти будуть нагородженні в регіонах, де проживають. Окрім того, прийнято рішення, що всі малюнки будуть передані пораненим бійцям підрозділів МВС, які сьогодні проходять лікування у реабілітаційних центрах.
«Впевнений, що саме така «терапія» дозволить нашим бійцям якнайшвидше одужати і повернутися у стрій, щоб і надалі самовіддано служити Батьківщині», – додав Денис Монастирський.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/imagetools0-1-1024x682.jpg)
У день підведення підсумків десять переможців були запрошені в Міністерство внутрішніх справ України для нагородження заохочувальними подарунками від керівництва МВС України.
Отже, серед переможців Настя із Києва. Їй 6 років, і вона зобразила на малюнку збиття ДСНС і Нацполіцією ворожих шахідів, за що отримала подарунок від директора Департаменту комунікації МВС Дмитра Андреєва.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/imagetools5-1024x682.jpg)
13-річна Дарина із Києва намалювала Ангела охоронця МВС. Відтак її роботу кращою визнав заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров. Також він передав подарунок від першого заступника міністра Євгенія Єніна 9-річній Златі з міста Северодонецьк, яка представила на конкурс малюнок під назвою «Євакуація».
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/imagetools6-1024x682.jpg)
Малюнок Тетяни із Закарпатської області під назвою «МВС на захисті українського народу» визнав кращим заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/imagetools7-1024x682.jpg)
Роботу «Крила МВС» Маркіяна із Львівської області відзначив заступник міністра внутрішніх справ Ігор Бондаренко. Також він передав подарунок Євгенії із міста Київ за роботу «Поліцейський з крилами», яку визнали кращою у Національній поліції.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/imagetools9.jpg)
Заступниці міністра внутрішніх справ Мері Акопян сподобалися картини 6-річної Анни із міста Дніпро – «Я і мої друзі у безпеці з МВС», та Дар’ї з міста Любомль, яка зобразила на малюнку Патрона, який несе службу з прикордонником.
![imagetools11](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/imagetools11-1024x682.jpg)
![imagetools12](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/imagetools12-1024x682.jpg)
![imagetools13](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/imagetools13-1024x682.jpg)
![imagetools14](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/imagetools14-1024x682.jpg)
Малюнок про безпечне місто з МВС, який намалювала Настя з міста Києва, відзначив Державний секретар Міністерства Юрій Лубкович.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/imagetools15-1024x682.jpg)
Окремий подарунок підготував і міністр внутрішніх справ України. Передивившись сотні робіт, Денис Монастирський визнав кращою роботу 4-річної Мілани з міста Ірпінь.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/imagetools1-1-1024x682.jpg)
На завершення керівники МВС влаштували переможцям конкурсу огляд спецтехніки, якою користуються поліцейські, надзвичайники та нацгвардійці. Також дітей розважали ляльки-велетні, з якими на згадку могли сфотографуватися усі охочі.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/imagetools17-1024x682.jpg)
Ми не просто віримо, що діти – наше майбутнє, а щодня доводимо це нашою боротьбою. Нині ми відстоюємо спільну справу — добробут наших дітей. І боремося не лише за тих, хто живе зараз, а й за майбутні покоління.
Департамент комунікації МВС України