На Київщині артисти Академічного ансамблю НГУ піднімали бойовий дух захисників та захисниць Батьківщини - НГУ

“… А ми тую червону калину підіймемо! А ми нашу славну Україну, гей, гей, розвеселимо!…”, – слова саме цієї пісні можуть охарактеризувати ту атмосферу, яку створив у залі цей талановитий творчий колектив.

Через бойові дії, які зараз відбуваються в результаті повномасштабної агресії росії та попри складний час артисти не припиняють свою роботу та продовжують творчу діяльність, пишуть нові пісні й готуються до виступів. Наприклад Катерина Пушкіна, заслужена артистка України, сьогодні виступала з прем’єрою її пісні, яку вона написала вже під час війни.
 
«Сьогодні ми приїхали підтримати бойовий дух хлопців і дівчат. У кожного свій фронт і ми робимо все можливе на своєму. Деякі з наших артистів з перших днів війни знаходились у теробороні. Зараз окрім творчої діяльності багато артистів є волонтерами і вносять свій вклад у захист України», – сказав керівник мистецького колективу.
Своїми виступами артисти подякували гвардійцям за їх мужність та самопожертву у боротьбі з окупантами та висловили повагу і свою любов до усіх захисників та захисниць України.
Перейти до вмісту