“… А ми тую червону калину підіймемо! А ми нашу славну Україну, гей, гей, розвеселимо!…”, – слова саме цієї пісні можуть охарактеризувати ту атмосферу, яку створив у залі цей талановитий творчий колектив.
![278845004_366268598871231_1663540877342125504_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/278845004_366268598871231_1663540877342125504_n-1024x683.jpg)
![278913317_366268702204554_3051199753539892876_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/278913317_366268702204554_3051199753539892876_n-1024x683.jpg)
![279101291_366268182204606_2210784546876736354_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279101291_366268182204606_2210784546876736354_n-1024x683.jpg)
![279385771_366268278871263_5888456509648284265_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279385771_366268278871263_5888456509648284265_n-1024x683.jpg)
![279432274_366268405537917_7766562508850521361_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279432274_366268405537917_7766562508850521361_n-1024x683.jpg)
![279572936_366268635537894_6311831495358187568_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279572936_366268635537894_6311831495358187568_n-1024x683.jpg)
![279756054_366268508871240_501786327605656767_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279756054_366268508871240_501786327605656767_n-1024x683.jpg)
Попередній
Наступна
Через бойові дії, які зараз відбуваються в результаті повномасштабної агресії росії та попри складний час артисти не припиняють свою роботу та продовжують творчу діяльність, пишуть нові пісні й готуються до виступів. Наприклад Катерина Пушкіна, заслужена артистка України, сьогодні виступала з прем’єрою її пісні, яку вона написала вже під час війни.
«Сьогодні ми приїхали підтримати бойовий дух хлопців і дівчат. У кожного свій фронт і ми робимо все можливе на своєму. Деякі з наших артистів з перших днів війни знаходились у теробороні. Зараз окрім творчої діяльності багато артистів є волонтерами і вносять свій вклад у захист України», – сказав керівник мистецького колективу.
Своїми виступами артисти подякували гвардійцям за їх мужність та самопожертву у боротьбі з окупантами та висловили повагу і свою любов до усіх захисників та захисниць України.