Курсанти Академії проходять комплексні польові заняття - НГУ

Курсанти декількох груп першого року навчання командно-штабного факультету завершили 5-ти денні заняття у польових умовах. Хлопці вчились виконувати навчально-бойові завдання ротної тактичної групи під час ведення загальновійськового бою в різних умовах обстановки.

На початку занять курсанти виконували вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї, обладнували позиції відділення, вчилися орієнтуватися на місцевості та рухатися за азимутом, вивчали роботу екіпажу БпЛА під час виконання бойового завдання. Також, одне з навчальних місць курсантів було подолання водної перешкоди у складі підрозділу.

«Для мене це гарна нагода закріпити на практиці все те, чого я навчився протягом навчального року. Загалом, я впевнився, що обрав вірний життєвий шлях. І всі насичені заняття, які ми відпрацювали, не виснажують, а навпаки, примножують бажання навчатися та рухатися до своєї цілі», – поділився враженнями курсант Максим.

Крім цього, курсанти навчалися надавати домедичну допомогу, проводити пошук ДРГ та вести загальновійськовий бій в урбанізованій місцевості. Керівники розподілили групи на підгрупи, одна підгрупа займала оборону будівлі, інша вела зачистку і навпаки. Також, викладачі кафедри тактики навчали курсантів пересуватися від укриття до укриття з одночасним ураженням цілей за допомогою страйкбольних приводів.

«Комплексні польові заняття – це можливість для курсантів перевірити свої теоретичні знання та удосконалити практичні вміння. Ми з викладачами кафедри намагаємось проводити заняття з урахуванням умов сучасності та наближувати їх до умов бойової обстановки. Хлопцям було важко, але кожен витримав усі випробування і засвоїв матеріал», – зазначив начальник кафедри тактики полковник Євгеній Башкатов.

Загалом, комплексні польові заняття були розподілені на два етапи та проведені на 17-ти навчальних місцях. Пересування курсанти за вказаним азимутом з використанням компаса та програмного комплексу «Кропива» в постійному контакті з противником.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту