Курсанти Академії підтримали захисників в рамках забігу «Біжимо за перемогу» - НГУ

30 курсантів Академії Національної гвардії України пробігли 10 кілометрів в рамках всеукраїнського забігу на підтримку Захисників та Захисниць України – «Біжимо за перемогу». Забіг проходив під хештегом #дружняпідтримка. Всі команди обирали маршрут та дистанцію самостійно.

«Люблю коли ранок суботи починається із пробіжки, тому для мене забіг став гарним початком дня. Мені приємно підтримати військових, які захищають Україну, вони повинні знати та відчувати нашу вдячність, сьогоднішня пробіжка – це хоч і маленька, але видима та масова підтримка наших захисників», – розповів курсант командно-штабного факультету Володимир Клєпаєв.

Гвардійці Академії регулярно беруть участь у флешмобах та заходах підтримки Захисників України.

«Вважаю, що ще один плюс таких флешмобів – це налагодження внутрішньої комунікації між державними структурами та розуміння того, що у всіх нас спільна ціль – сильна та об’єднана Україна»,зазначив викладач кафедри фізичної підготовки та спорту Вячеслав Оленченко.

Наприкінці маршруту курсанти Академії Національної гвардії України зустрілися із курсантами Харківського Національного університету внутрішніх справ та зробили спільну фотографію учасників із плакатами з хештегом #дружняпідтримка.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту