Курсанти-психологи третього року навчання Національної академії Національної гвардії України вчергове зібрали гуманітарну допомогу та передали військовим, які виконують бойові завдання безпосередньо на передовій.
![ANG_9710](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/ang_9710.jpg)
![ANG_9500](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/ang_9500.jpg)
![ANG_9597](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/ang_9597.jpg)
![ANG_9626](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/ang_9626.jpg)
![ANG_9656](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/ang_9656.jpg)
![ANG_9657](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/ang_9657.jpg)
![ANG_9683](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/ang_9683.jpg)
![ANG_9697](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/ang_9697.jpg)
Хлопці та дівчата спакували 37 «Коробок тепла для побратимів» у переддень новорічних свят. Медикаменти, продукти харчування, окопні свічки, енергетичні напої, предмети першої необхідності та дитячі малюнки – уся ця допомога відправлена 14 бригаді оперативного призначення імені Івана Богуна.
«Саме в період різдвяно-новорічних свят ми разом з волонтерами об’єдналися і долучилися до доброї справи та подарували частинку тепла для наших захисників та захисниць на фронті. Все це ми робимо з любов’ю та повагою, щоб бійці пам’ятали, що про них піклуються і на них чекають», – зазначає сержант Олександр.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ