Командування та офіцери Головного управління НГУ відвідали гвардійців, які проходять лікування після поранень - НГУ

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний та офіцери підрозділів соціального супроводу відвідали гвардійців, які проходять лікування після поранень, отриманих під час відсічі збройної агресії російських військ на території України.

Під час спілкування вони вивчили першочергові потреби та проблемні питання, які потребують розв’язання, ознайомилися з умовами лікування гвардійців.

 

“Кожен з Вас проявив надзвичайну мужність і відданість своїй країні. Національна гвардія робить все можливе, щоб забезпечити вам належне лікуванням та реабілітацію. Кожен з вас – справжній герой, і ми вдячні за вашу службу”, – звернувся до поранених військовослужбовців полковник Валентин Острижний та побажав нацгвардійцям якнайшвидшого одужання.

 

Бійцям також передали подарунки від благодійного фонду «Даруй Добро». Лікування і реабілітації військовослужбовців, забезпечення соціальних гарантій та всебічна допомога – це пріоритетні питання, на які звертається увага на рівні військових частин і командування НГУ.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту