Командування Нацгвардії зустрілось з представниками Київського інституту НГУ - НГУ

У Київському інституті НГУ відбулась робоча зустріч заступника командувача Національної гвардії України підполковника Олексія Осипенка з представниками КІНГУ.

Захід сприяв налагодженню конструктивного діалогу та розгляду стратегічних питань, що стосуються модернізації освітньої діяльності та розбудови Інституту.

Під час зустрічі керівництво Національної гвардії ознайомилося з матеріально-технічною базою навчального закладу, яка повністю адаптована для підготовки майбутніх офіцерів та здійснення наукової роботи. Окремо було звернено увагу на можливість створення спеціального приміщення для практичного відпрацювання навичок виконання спеціальних завдань з охорони громадського порядку, а також будівництва спортивного комплексу. Це надасть змогу курсантам поліпшити рівень професійної та фізичної підготовки.

За результатами зустрічі було визначено напрямки розвитку діяльності Інституту, що сприятиме створенню сприятливого середовища підготовки військових фахівців з урахуванням викликів сьогодення.

Служба інформації та комунікації КІНГУ

Перейти до вмісту