Командування Нацгвардії зустрілось з генеральним директором товариства Червоного Хреста України - НГУ

Командування Національної гвардії України провело робочу зустріч з представниками товариства Червоного Хреста України на чолі з генеральним директором Доценком Максимом Ігорьовичем.

Основною метою зустрічі стало забезпечення проведення психологічної реабілітації військовослужбовців та членів їх сімей, а також інформування представників товариства Червоного Хреста України про потреби НГУ в медичній техніці та майні.

«Ми надаємо всю можливу гуманітарну допомогу цивільному населенню України, а також розвиваємо мілітарний аспект у сфері співпраці з військовослужбовцями Нацгвардії, що міститиме психологічну допомогу, соціальний супровід сімей військовополонених зокрема», – наголосив генеральний директор товариства Червоного Хреста України Максим Доценко.

Під час зустрічі також було обговорено організацію оздоровлення, відпочинку та підтримки дітей військовослужбовців, які загинули, зникли безвісти та потрапили до полону, можливість проведення заходів відновлення для психологів Нацгвардії та навчання спеціалістів з психічного здоров’я, сертифікація супервізорів з числа психологів НГУ.

За результатами зустрічі сторони висловили зацікавленість щодо продовження ефективного співробітництва.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту