Командування Нацгвардії вручило ордени «За мужність» родинам загиблих воїнів - НГУ

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний вручив ордени «За мужність» ІІІ ступеня родинам воїнів-гвардійців, які віддали свої життя в боях з російськими окупантами.

«Прийміть ці заслужені нагороди ваших синів – захисників України. Командування Нацгвардії схиляє голови перед всіма родинами загиблих воїнів адже вони справжні герої, які виконували свої обов’язки до останнього подиху, боронивши нашу державу та її незалежність», – зазначив він.

Мітренкін Дмитро Олександрович – молодший сержант військової частини 3057 НГУ.
Осадчий Олександр Олександрович – солдат військової частини 3057 НГУ.
Припишний Андрій Володимирович – солдат військової частини 3057 НГУ.

«Все, що лишилося від дитини – одна пам’ять, вона має жити. Коли загинув наш син, я просила Бога, щоб він останнім був в нашому селі, але нажаль війна триває, одного зараз лише хочеться, щоб ці втрати, які ми маємо, не були марними, щоб наша Україна збереглася», – розповідає мати загиблого гвардійця Припишна Світлана.

Схиляємо голови щодня о 9:00 ранку в пам’ять про всіх загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України. Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей.

Вічна слава Героям!

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту