Командування Нацгвардії вручило орден «За мужність» ІІІ ступеня сестрі солдата Юрія Удивиченка - НГУ

Т.в.о. заступника командувача НГУ по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний, т.в.о. директора департаменту персоналу полковник Віталій Шум та начальник управління соціального супроводу полковник Ігор Віхастий відвідують родичів загиблих героїв, щоб передати державні нагороди та дізнатися про проблеми родин. 

“Для нас честь, що такі відважні воїни захищають Батьківщину в лавах Нацгвардії. Наш обов’язок пам’ятати не лише Героя, а і тих його близьких, для яких втрата рідної людини завжди буде незамінною. Наше горе спільне і ми маємо триматися разом”, — запевнив полковник Валентин Острижний.

 

Орден “За мужність” ІІІ ступеня посмертно Олексію Удовиченку, помічнику гранатометника 3-ї бригади оперативного призначення НГУ імені полковника Петра Болбочана, Указом Президента присвоєно від 19 червня 2023 року, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час захисту суверенітету і територіальної цілісності України. Але через складні сімейні обставини нагорода була передана сестрі Героя лише зараз. 

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту