Командувач вшанував пам’ять загиблих гвардійців під Верховною Радою України 31 серпня 2015 року - НГУ

Сьогодні на площі Конституції командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Лебідь разом з головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком вшанували пам’ять військовослужбовців Нацгвардії, які 31 серпня 2015 року загинули внаслідок вибуху гранати біля Верховної Ради України.

Того дня український парламент розглядав у першому читанні зміни до Конституції в частині децентралізації, а під стінами Верховної Ради проходив мітинг.

«Мирні акції ніколи не мають перетворюватися у трагедії. Маємо це пам’ятати та не допускати! Вічна память загиблим воїнам!», – зазначив Руслан Стефанчук.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Після цього відбулася церемонія покладання квітів до меморіальної дошки, встановленої на честь загиблих військовослужбовців.

Довідково: 31 серпня 2015 року, під час несення служби з охорони громадського порядку біля будівлі Верховної Ради України, від вибуху гранати загинуло чотири гвардійця-строковика. На місці подій загинув 25-річний старший солдат строкової служби Ігор Дебрін. 1 вересня 2015 року від отриманих поранень в медичних закладах помер 21-річний солдат строкової служби Дмитро Сластніков та 20-річний солдат строкової служби Олександр Костина. 24 вересня попри всі спроби лікарів врятувати юне життя, у результаті отриманих серйозних поранень, не приходячи в свідомість, пішов з життя і 25-річний солдат строкової служби Богдан Дацюк. 

За матеріалами офіційного порталу Верховної Ради України

Перейти до вмісту