Командувач Олександр Півненко відвідав військовослужбовців НГУ, які нещодавно повернулися з російського полону - НГУ

Завдяки зусиллям усіх, хто працює задля повернення з полону наших захисників і захисниць, нещодавно вдалося повернути з російської неволі 32 нацгвардійці.

На даний час вони отримують необхідне лікування, проходять реабілітацію. Усім гвардійцям надається соціальний супровід, для того, щоб в достатньо короткі терміни відновити втрачені документи, отримати допомогу у розв’язанні соціальних й інших питань.

Представники НГУ постійно комунікують і взаємодіють з уповноваженими органами, Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими щодо оновлення та уточнення списків, надання повної інформації про тих, хто знаходиться у неволі.

Варто зазначити, що суттєво покращуються умови у реабілітаційних закладах для перебування бійців, які повернулися з полону.

Кожна така зустріч є надзвичайно важливою і дає змогу поспілкуватися, обговорити нагальні питання, забезпечити комунікацію з офіцерами за напрямками, які допомагають у процесі реабілітації.

«Хочу наголосити, що наше головне завдання, над яким ведеться робота і з боку держави, і на рівні профільних інституцій та командування Національної гвардії – щоб всі наші полонені захисники й захисниці повернулися з неволі!», – зауважив Олександр Півненко.

Перейти до вмісту