Командувач НГУ відвідав підрозділи на Лиманському напрямку - НГУ

Командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко відвідав підрозділи НГУ, які виконують бойові завдання на Лиманському напрямку.

Значну увагу приділили аналізу оперативної ситуації в районі виконання завдань. Також обговорили використання наших дронів, проведення штурмових дій на певних ділянках та взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони.

Командувач Нацгвардії нагородив бійців, які виконують бойові завдання, стримують противника, знищують його живу силу і техніку. Загалом 92 гвардійці отримали заслужені нагороди командувача.

“Як би складно не було – ми робимо і робитимемо все можливе, аби гвардійці отримували все необхідне для захисту країни: від озброєння до індивідуальних засобів, інших потреб військових на фронті”, – наголосив командувач Національної гвардії України.

З початку тижня хороші результати мають наші аеророзвідники й артилеристи по всій лінії фронту. Виконано понад 1300 вогневих завдань, а це знищена техніка, бліндажі, піхота противника, а також удари по логістиці.
 
Окремий аспект – обладнання фортифікаційних споруд. Це комплексна робота. Вона триває і триватиме допоки ворог прагне захоплювати наші території.
 
Наше завдання незмінне – захист держави, наших громадян та перемога!
 
Слава Україні!
 

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту