Командувач Нацгвардії відвідав бригади оперативного призначення, які виконують завдання на південних напрямках - НГУ

Робоча поїздка командувача Нацгвардії була присвячена детальному аналізу бойових дій, оперативному вирішенню проблемних питань та розгляду подальших дій у стримуванні агресії противника.

Олександр Півненко відвідав бригади “Червона калина”, “Кара-Даг”, “Спартан”, а також спецпризначенців ЦСП “Омега”, які впевнено продовжують виконанувати бойові завдання та знищують сили і засоби ворога, не зважаючи на активність його обстрілів і штурмів.

Протягом доби по позиціях, де виконують завдання підрозділи Нацгвардії, було нанесено 6 авіаційних ударів та 115 (621 за тиждень) обстрілів артилерією та РСЗВ.

Лише на одному із напрямків за останній тиждень бійці 3-ї бригади оперативного призначення НГУ подавили спроби наступу 78 груп піхоти противника, знищили та пошкодили близько 10 одиниць бронетехніки та два міномети ворога.

Бригадний генерал Олександр Півненко детально ознайомився з оперативною обстановкою, обговорив із командирами нагальні потреби щодо забезпечення та подальших дій для ефективного виконання завдань.

Особовий склад підрозділів НГУ застосовує й БПЛА, зокрема FPV-дрони, що дає хороший результат у поєднанні з артилерією та вмілими діями на позиціях.

Перейти до вмісту