Перебуваючи на сході та півдні України, командувач Національної гвардії генерал-лейтенант Юрій Лебідь вручив відомчі нагороди військовослужбовцям 23 окремої бригади «Хортиця» та 15 бригади оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/5.jpeg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/1-4.jpeg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/2-2.jpeg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/3.jpeg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/4.jpeg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/glomba-kngu.jpg)
Бійців було відзначено за вагомий внесок в обороноздатність України, відвагу, професіоналізм та самовідданість. Нагороди отримали гвардійці, які відбивали штурми, знищували окупантів, підривали ворожі позиції й логістику, знищували ворожі повітряні цілі, обороняли місто Запоріжжя і населені пункти області.
Крім того, гвардійцю, відомому як «Запорізький месник», також було передано вишиванку, яку для Героя України передали партнери проєкту, які долучилися до відкриття у столиці муралу на честь його бойових подвигів. Дизайнери кажуть, що спеціально створили цю вишиванку як національний символ та оберіг, який захищатиме і гвардійця.
Також, командирам запорізьких бригад НГУ він вручив цінні подарунки.
Пишаємося нашими хоробрими, міцними та незламними воїнами!
Слава нашим Героям! Слава Україні!
Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ НГУ