“Коли побачив новини, питань, що робити далі, вже не було”, – майор НГУ Юрій Бордун - НГУ
Майор Нацгвардії Юрій Бордун професійно займався бразильським джиу-джитсу, подорожував країнами Азії, озвучував українською мовою серіали у Китаї і викладав китайським школярам  англійську мову. Зараз повернувся на службу.
 
Список пригод у гвардійця Юрія чималий. Зараз він проходить службу за мобілізацією, адже має багаторічний досвід служби в одній з військових частин. З початком повномасштабного вторгнення росіян чоловік добровільно прийшов на службу. Зараз виконує завдання за призначенням в одному з підрозділів Нацгвардії.
 
«Я, як і кожен офіцер, зараз мушу бути у військах. Адже постало питання безпеки нашої держави та її існування. Я дуже добре пам’ятаю, як 24 лютого мені зателефонувала мама і сказала, що почалася війна. Навіть не повірив відразу. А коли побачив новини, питань, що робити далі, вже не було. Я вирішив, що маю бути зі своїм підрозділом і з’явився до своєї колишньої частини. Рідні нелегко сприйняли моє рішення повернутись на службу. Але я його не змінив, знову одягнув форму і став в стрій», – пригадує військовий.
Юрій із задоволенням ділиться спогадами про подорожі країнами Азії, показує світлини з екзотичних місць. А володіння англійською мовою допомагають спілкуватись з іноземними волонтерськими організаціями. Чоловік мріє знову повернутись до мандрівок та занять спортом. Але допоки не здобудемо перемогу, військову форму на кімоно не змінить.
Перейти до вмісту