Казковий відпочинок дітей нацгвардійців у мальовничому Колорадо - НГУ

На запрошення Президента фонду «Ukraine Aid Fund» 12 дітей загиблих та поранених військовослужбовців Національної гвардії України провели майже два тижні у місті Денвер, штат Колорадо, Сполучені Штати Америки.

У рамках відпочинку для дітей було організовано насичену культурну та розважальну програму, яка включала спортивно-розважальні ігри, прогулянки на природі, відвідини Музею селфі, Музею природи та науки, головного міського акваріуму, зоопарку міста Денвер тощо.

Видовищним була гра з бейсболу між місцевою Денверською командою та командою з міста Лос-Анджелес на стадіоні Крус-Філд, де для дітей була заброньована окрема ложа зі смаколиками та найкращим видом для спостереження гри. Не обійшлося і без фото із символом Денверської команди та пам’ятних карток із гравцями.

Незабутньою подією стала подорож на 4 дні до гірськолижного курорту, відомого своїми відмінними умовами для занять зимовими видами спорту у місті Вейл. Курорт вважається одним із найкращих місць для гірськолижного спорту та катанні на сноубордах у Північній Америці та у всьому світі. Група мала змогу прогулятись лісовими стежинами, помилувались мальовничою природою, прослухали історії про життя диких тварин цієї місцевості, пограти у рухливі ігри, попрактикувались у скелелазінні, відвідати справжнє ранчо та покататись верхи на конях, пройти урок арт-терапії у арт-центрі тощо. Діти також зустрілись з однолітками у місцевій приватній школі Vail Mountain School та побували на їх заняттях з математики та англійської мови.

Під час перебування у місті Вейл діти проживали в американських сім’ях, де мали змогу не лише практикувати знання англійської мови, а й відчути та прожити маленьке життя американців.

Відзначилась подорож і теплими зустрічами з представниками української діаспори та американцями. Небайдужість американців та їх бажання підтримати дітей українських захисників не мала меж: митець, який прибув на захід, де були діти, щоб виготовити кожному прикрасу; фермер, дізнавшись про дітей з України, які приїхали на відпочинок до міста Денвер, подолав 300 миль, аби пригостити дітей персиками із власного саду; власник готелю у місті Вейл надав на безкоштовній основі можливість дітям поплавати у басейні під відкритим небом, приготувати маршмелоу, поїсти піци та насолодитись краєвидами природи з оглядового майданчика, сім’я Гінсбургів, яка так щиро пройнялась проектом, що не лише долучилась фінансово, а й майже увесь час перебування дітей у Сполучених штатах Америки супроводжували групу та робили усе можливе, аби діти були щасливі, задоволені та змогли сповна насолодитись життям під мирним небом. тощо. Представники ж української діаспори завжди виступали надійним супроводом, хорошим порадником, запрошували на вечір американської їжі та настільних ігор, радо відкривали свої домівки для групи дітей та ділились історіями життя у Сполучених Штатах Америки.

Національна гвардія України й надалі дбатиме про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей, забезпечуватиме допомогу родинам загиблих, поранених, полонених та тих, хто повернувся з полону.

 

Управління по роботі з особовим складом ДП ГУ НГУ

Перейти до вмісту