Під час атаки російських безпілотників в ніч з 9 на 10 лютого цивільна інфраструктура Ізмаїльського району зазнала руйнувань, в результаті яких також постраждали цивільні особи – водії-далекобійники.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-28.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-27.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/3-21.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-16.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/5-16.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/6-12.jpg)
Люди отримали численні осколкові поранення. Один із чоловіків – у важкому стані. Усіх постраждалих доставили до лікарні, де виникла гостра потреба у донорській крові для їх порятунку. Особливо, лікарям була необхідна рідкісна кров з негативним резус-фактором.
Бійці військової частини 3058 долучились до здачі крові для потреб постраждалих.
«Я здаю кров не вперше. Щиро бажаю одужання людині, яка зазнала поранень. Сьогодні ми з хлопцями зустріли багато тих, хто підтримує свою країну та готовий надавати необхідну допомогу донорської крові. Коли зустрічаєш таких сумлінних громадян, розумієш, що ворогу ніколи не здолати Україну», – розповідає нацгвардієць Микола.
Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ