Ізмаїльські гвардійці відпрацьовують практичні дії на блокпостах - НГУ

На початку занять гвардійці вивчають питання введення правового режиму воєнного стану – теоретичну базу, права, обов’язки та обмеження, згідно з законодавством України. Після повторення теорії бійці відпрацьовують практичні навички: опитування та перевірку документів осіб, робота з базами даних МВС, проведення поверхневого огляду речей і транспортних засобів.

«Під час дії воєнного стану цивільні громадяни знають про права та обмеження, які діють на території всієї країни. Обов’язкова наявність документів, що підтверджують особу, заборона фото, відеофіксації на блокпостах – є невід’ємними правилами поводження громадян. Проведення фільтраційних, контрдиверсійних заходів, певні обмеження, які можуть на собі відчути всі законослухняні громадяни – це вимушена необхідність і запорука безпеки, котру розуміє кожен українець», – наголошує керівник занять.

Нацгвардійці Ізмаїльщини постійно проводять тренування, вивчають найбільш розповсюджені питання, які можуть виникати під час несення служби на блокпостах. Під час занять бійці продемонстрували зразкове знання теорії та практичної складової служби на блокпостах.

Перейти до вмісту