Ізмаїльські гвардійці провели урок мужності для гімназистів - НГУ

Напередодні 9-ї річниці Національної гвардії України гвардійці провели урок мужності учням 8-х та 9-х класів однієї з Ізмаїльських гімназій. Гімназисти мали можливість поспілкуватися з військовослужбовцями, поставити питання, які їх цікавлять.

Захід розпочався з подарунка, що приготували учасники дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». Юні патріоти ознайомили присутніх з гаслами, які є візиткою їх рою і красномовно заявляє про закономірність розвитку патріотичних ідей. В залі лунали патріотичні пісні й танок.

«Для нас такі зустрічі є вкрай важливими та необхідними. Під час зустрічей з молоддю усвідомлюєш, що становлення нації залежить від патріотизму її народу, яка формується з раннього дитинства шляхом засвоєння національних цінностей. Такі заходи виступають міцним підґрунтям виховання дітей», – зазначив один із гвардійців.

Цікавим епізодом заходу стало створення дерева життя, куди учні разом з присутніми у залі прикріпили свої життєві пріоритети. Серед основних пріоритетів юних українців були життя у мирній країні, здоров’я рідних та близьких, повернення тих родичів, котрі зараз перебувають за кордоном.

«Дерево життя обов’язково поїде по блокпостах, де несуть службу наші воїни. Кожен з бійців зможе доторкнутися до ваших бажань, бо, скажу вам відверто, ваші бажання збігаються з бажаннями наших хлопців. А наша перемога  – то є саме головне бажання!», – розповіла начальник служби психологічного забезпечення військової частини пані Вікторія.

Наприкінці зустрічі військовослужбовці подякували за приємні творчі подарунки та пообіцяли зустрітися з гімназистами під час весняних шкільних канікул.

Перейти до вмісту