Ізмаїльські гвардійці навчали ліцеїстів основам тактичної медицини та правильності застосування засобів захисту від хімічного зараження - НГУ
Військовослужбовці військової частини 3058 Південного ОТО Національної гвардії України зустрічалися з учнями Українського ліцею імені Т. Г. Шевченка з поглибленим вивченням іноземних мов. Про технологію надання першої домедичної допомоги в умовах бойових дій учасникам військово-патріотичної гри «Джура» розповів начальник медичної служби – начальник медичного пункту військової частини лейтенант Богдан Слюсаренко.
 
«Ми повторили види кровотеч, правильність накладання кровоспинного турнікету, тампонування кровотеч, переведення постраждалого у стабільного бічне положення та інше. Вважаю, що під час повномасштабної військової агресії з боку росії, знання основ тактичної медицини необхідне для кожного, бо має життєве значення. Від правильності та послідовності наших дій до прибуття карети швидкої допомоги може залежати життя постраждалого», – розповідає про заняття ліцеїст.
 
Також учні вчилися застосовувати засоби індивідуального захисту від хімічної зброї.
 
«Вижити після хімічної атаки можливо. Саме сьогодні ми вчили, що варто знати, чого можна чекати від подібної зброї. Ми повторили все, що потрібно знати про хімічну зброю, щоб бути у безпеці і взагалі як розпізнати хімічну атаку, щоб захистити себе у різних ситуаціях», – зауважив начальник служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту – начальник служби екологічної безпеки інших родів військ і служб головний сержант Микола Скидан.
 
 
Учні познайомили гвардійців з назвою свого рою, гаслом і напрацюваннями у військово-патріотичній грі. «Разом до Перемоги!» – саме на такій ноті попрощалися нацгвардійці з молодими ліцеїстами.
Перейти до вмісту