Інструктор на псевдо Ромашка про тактичну підготовку бійців НГУ - НГУ

Інструктор з тактики Богдан на псевдо Ромашка вже не перший рік навчає бійців Національної гвардії України та запевняє, що найважливіше у тактичній підготовці – це мотивація. Військові повинні чітко зрозуміти, що на полі бою втілення знань з тактики – це питання життя або смерті, перемоги або поразки.Інструктор з тактики Богдан на псевдо Ромашка вже не перший рік навчає бійців Національної гвардії України та запевняє, що найважливіше у тактичній підготовці – це мотивація. Військові повинні чітко зрозуміти, що на полі бою втілення знань з тактики – це питання життя або смерті, перемоги або поразки.

З початком повномасштабного російського вторгнення Богдан підготував вже сотні кадрових та мобілізованих гвардійців до ведення дій в різних умовах та виконання бойових завдань різноманітної складності. Вміння правильно йти в атаку, вибудовувати оборону підрозділу – це лише основні завдання.

“Слід зрозуміти, що вести бій доведеться в лісах, степах, міській забудові. У кожного напрямку є свої нюанси. Тож від практики на смугах перешкод, в лісовій місцевості та інших локаціях залежать, як маленькі перемоги підрозділу, так і велика перемога нашої країни в цій війні. Окрім того, професійні навички формуються передусім в комплексному навчанні. Тож ми проводимо заняття спільно з інструкторами з вогневої підготовки, топографії, тактичної медицини”, – говорить гвардієць.

Максимальний результат від навчання досягається в гармонійному поєднанні теорії та практики. Богдан запевняє:
 
“Дуже важливо розповісти теорію перед втіленням її у практику. Окрім відпрацьовування до автоматизму, точних та правильних навичок на полі бою, кожному бійцю потрібно ясно розуміти для себе, для чого ті дії відбуваються. Тільки так наші підрозділи ефективно не тільки боронять, а й звільняють наші землі”.

Також на заняттях Ромашка намагається досягнути максимального “ефекту присутності”. На навчанні гвардійці в прямому сенсі проходять крізь вогонь та воду. Палаючі шини, вода на касках, імітація шуму пострілів. Під час такого навантаження потрібно виконати умовну бойову задачу, винести “пораненого”, взяти штурмом позиції умовного ворога – все для того, щоб військовослужбовці в реальній ситуації не розгубились, діяли організовано в складі підрозділу, а їх командири вміло керували злагодженими колективами.

Завдяки підготовці й знанням, які дають інструктори на заняттях, військовослужбовці Національної гвардії України впевнено знищують загарбників і звільняють населення від російських окупаційних військ.

Перейти до вмісту