Перебуваючи на місці події Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив, що станом на 6:30 загинула одна людина, ще понад 20 – поранено.

Серед травмованих – троє поліцейських, які їхали на виклик. Двох поранених людей врятували з-під завалів.

Під ударом ворога вкотре опинилися  Святошинський і Солом’янський райони. Один з ударів прийшовся по житловій багатоповерхівці: зруйновано цілий під’їзд.

На місці оперативно працюють сили ДСНС та поліції.

Рятувальники розбирають завали, працюють верхолази, інженерна техніка. Поліція забезпечує охорону периметра та допомагає у проведенні рятувальних робіт. Групи документування вже на місці.

«Прошу мешканців поставитися з розумінням до запроваджених обмежень у зоні ураження. Це питання безпеки та ефективної роботи всіх служб. Тримаємо стрій. Допомагаємо одне одному», – наголосив Міністр.

За матеріалами Департаменту комунікації МВС України

Перейти до вмісту
widget will appear here