Ігор Клименко вручив військовослужбовцям Нацгвардії державні нагороди - НГУ

Очільник МВС Ігор Клименко вручив державні нагороди нацгвардійцям, прикордонникам, поліцейським та рятувальникам за проявлену особисту мужність та відвагу, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку під час повномасштабного вторгнення росії в Україну. За указом Президента України вони були відзначені орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, Данила Галицького, «За мужність» ІІІ ступеня та медалями «За військову службу Україні», «За бездоганну службу» ІІ та ІІІ ступеня, «Захиснику Вітчизни», а також «За врятоване життя».

Ігор Клименко подякував співробітникам системи МВС, що пліч о пліч боронять Україну від ворога, за службу і зазначив, що міністерство робить все можливе для того, щоб підсилити Сили безпеки та оборони України під час війни.


«Цілий рік ви тримаєте всю країну на своїх плечах. На жаль, багатьох наших героїв ми втратили у цій запеклій війні, сім’ї – своїх батьків, дружин, дітей. Така ціна нашої перемоги і незалежності перед ворогом. Але ми його змогли зупинити. Кожен із вас окремо зміг його зупинити», – наголосив міністр.


Загалом цього дня Ігор Клименко вручив державні нагороди 96 військовослужбовцям Нацгвардії України.

 

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту