Художня ковка, однострій та зброя: історія про гвардійця який захищає Місто-герой Одесу - НГУ
39-річний Олександр більшість свого життя займався художньою ковкою металу. Це складна справа, що потребує стовідсоткової уваги, тому чоловік закарбований духом і тілом кропіткою працею.
«Десь 20 років займаюсь ковкою. Створювати витончені предмети методом кування металу та дивитись на результат – це особливе задоволення», – розповідає гвардієць.
 
24 лютого рашисти безжалісно вторглися на територію незалежної та вільної України. Олександр без жодних вагань змінив інструменти для кування на зброю, а спеціальний одяг на військовий однострій.
«Нема над чим міркувати. Це наша земля, наші домівки. Окупанти не жаліють ні жінок, ні дітей. Їм все одно на людей. Чи є страх, що завтра вони прийдуть до нас? Звісно, але я бачу повну готовність в кожному, з ким пліч-о-пліч стою на позиціях вже сімдесят дев’ятий день», – говорить чоловік.
Олександр приєднався до лав однієї з одеських бригад Національної гвардії України та наразі виконує службово-бойові завдання з оборони міста на одному з блокпостів.
 
Гвардієць з успіхом звикає до зброї в руках та режиму, який відрізняється від звичайного. З гордістю його можна назвати захисником своєї держави, так, як і десятки тисяч інших чоловіків та жінок, які наразі протистоять збройній агресії військ рф.
 
Кожен з нас за плечима має своє життя та цілі, але зараз всі виконують одну задачу. Разом ми переможемо!
 
Слава Україні!
Перейти до вмісту