Гвардійці проводять стабілізаційні та верифікаційні дії у звільненому Херсоні - НГУ

Під час окупації міста люди навіть вдень боялися вийти на вулицю та переміщуватися містом пішки або власним автотранспортом.

«Були непоодинокі випадки викрадення людей, зґвалтування жінок, зникали люди, просто забирали автомобілі, чи будь-що, що їм сподобалось, без усіляких пояснень! Таке враження, що нас прийшли визволяти від того, на що ми заробляли все життя!», – ділиться пережитим місцевий мешканець Олексій.

Наразі гвардійці проводять стабілізаційні заходи та несуть службу на Херсонщині на блокпостах, встановлених для здійснення контрольно-пропускного режиму автотранспорту, перевірки документів громадян, виявлення колаборантів.

«Після звільнення Херсону перед нами зараз дуже багато роботи спільно із силовими структурами! Ми не маємо права допускати навіть поодинокі випадки мародерства чи насилля. Ми зробимо все задля того, щоб люди якомога швидше прийшли до звичайного життя та не боялись виходити в місто, почували себе в безпеці, як це було до повномасштабного вторгнення окупантів», – розповідає гвардієць Андрій. 

Національна гвардія України спільно зі Збройними силами України та іншими складовими сектору безпеки та оборони продовжує забезпечувати надійний захист громадян від збройної агресії російської федерації та долати наслідки «руського миру».

Херсон – це Україна! 

Разом ми переможемо!

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту