На Луганщині точаться жорсткі бої за місто Кремінна, але наші воїни дають гідну відсіч ворогу. Гвардієць з позивним Лютий після черги з кулемета побачив, що вибив не тільки особовий склад противника навколо броньованої техніки, а й ворожий дрон.
Гвардієць розповідає, що це доволі рідкісний екземпляр і був приземлений за допомогою стрілецької зброї. Цей БПЛА є комплексом для повітряної розвідки та спостереження ближньої дії.
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-27.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-30.jpg)
![1-900](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-900-1.jpg)
Попередній
Наступна
«Мені вдалося захопити цей новий російський безпілотник відносно неушкодженим. Тому вважаю полювання успішним, а цікаві дані з цього дрона було передано відповідним інстанціям Силам оборони України», – коментує гвардієць 31 Бригади Національної гвардії України.