«Гвардія наступу»: як пройшли перші 10 днів рекрутингової кампанії - НГУ

Сьогодні в Одесі  під час брифінгу в Ukraine Media Center Odesa старший офіцер Південного відділення комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України Сергій Ящишин розповів як пройшли перші 10 днів кампанії та скільки заяв отримали від бажаючих вступити в ряди штурмових бригад «Гвардії наступу».

Він наголосив, що наразі рекрутингова кампанія має дуже активний темп, люди зацікавлені та подають багато анкет.

В ході зустрічі представник Південного відділення комплектування Нацгвардії заначив, що представники нацгвардії продовжують працювати в дев’яти ЦНАПах в Одеській області, з них два розташовані в Одесі. За цей час до них звернулися 370 кандидатів, 230 — з Одеси.

«Наразі кандидати активно проходять військово-лікарські комісії та співбесіди з командирами підрозділів для вирішення подальшого напрямку служби. Також до Південного Одеського територіального управління через сайт “Гвардії наступу” надійшло 742 анкети. Військовослужбовці відділу комплектування надають консультації щодо подальшого проходження військової служби у штурмових бригадах», — повідомив Сергій Ящишин.

МВС України, Національна гвардія, Національна поліція та Державна прикордонна служба закликають усіх українців, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі, вступати до лав нових підрозділів.

Бажаєш долучитися – переходь за посиланням www.storm.mvs.gov.ua

Група інформації та комунікації Південного ОТО

 

Перейти до вмісту