Гвардійцям Західного об’єднання, котрі виконують бойові завдання на фронті, вручили державні нагороди - НГУ

Військовослужбовців підрозділів Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, котрі виконують бойові завдання на півдні та сході нашої країни, відзначили державними та відомчими нагородами.

Гвардійців, які проявили особисту мужність і самовідданість під час захисту територіальної цілісності та державного суверенітету України, нагородили медалями «За військову службу Україні», «За стійкість та незламність», «За відзнаку в службі» і «За відвагу в службі».

Начальник Західного територіального управління Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Буравков спільно з командуванням підрозділів Західного ОТО, котрі виконують завдання в районах бойових дій, вручив захисникам заслужені відзнаки, підкресливши високий професіоналізм воїнів та подякував за службу і захист Батьківщини.

“Було приємно отримати нагороду. Особливо приємно, коли це відбувалося в колі побратимів. Завжди важливо відчувати, що твою роботу цінують. Це надихає і мотивує продовжувати. Такі миті дають можливість ненадовго відволіктись”, – ділиться емоціями боєць бригади “Червона Калина” з позивним Найк.

Олександр Буравков поспілкувався з командирами та особовим складом підрозділів НГУ та дізнався оперативну обстановку в зонах виконання бойових завдань.

Військовослужбовці Національної гвардії України виконують бойові завдання на найгарячіших ділянках фронту. Наші воїни демонструють мужність і професіоналізм, сумлінно захищаючи рідну землю і знищуючи ворогів. Почесні відзнаки та нагороди, котрі регулярно отримують гвардійці є свідченням сміливості, ефективності та професійності наших захисників.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту