Гвардійці знищили близько 110 окупантів та склад боєприпасів ворога - НГУ

Протягом тижня підрозділи Національної гвардії України надійно утримували вихідні рубежі для контрнаступу Сил оборони України вздовж всієї лінії бойового зіткнення.

Про це, у четвер, повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Гвардійці продовжували наносити втрати ворогу у живій силі та техніці. За минулий тиждень підтверджено знищення підрозділами Національної гвардії: близько 110 окупантів, один БпЛА та склад з боєприпасами», – сказав він.

За рахунок активної оборони гвардійців на Лиманському напрямку противник був змушений залучити додаткові підрозділи зі складу так званого «БАРСУ» (бойового армійського резерву страны) та загонів штрафників «Шторм Z» сформованих з числа ув’язнених, що є ознакою критичного виснаження російської регулярної армії.

Попри намагання ворога тиснути кількістю, гвардійці відповіли якістю і злагодженістю дій, усі спроби штурму було відбито.

На Мар’їнському та Оріхівському напрямках відносно підрозділів Національної гвардії противник продовжував здійснювати обстріли з реактивної та ствольної артилерії, активізував застосування баражуючих боєприпасів, наносив удари штурмової та армійської авіації. Зазначене на стійкість нашої оборони не вплинуло, втрат позицій не допущено.

Не менш ефективно на Авдіївському напрямку виконують бойові завдання підрозділи спеціального призначення, які протягом тижня знищили близько 30 загарбників та 1 ворожий танк.

Разом з цим на Запорізькому та Херсонському напрямках, де виконують бойові завдання воїни-гвардійці ворог продовжує вести позиційну оборони. Не маючи будь-яких досягнень на полі бою окупанти продовжують обстріли наших позицій.

Військовослужбовці Національна гвардія України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту