Гвардійці затримали п’яного чоловіка, який намагався ввезти наркотики до Чернігова - НГУ
Під час несення служби на блокпосту, що розташований на в’їзді до міста, гвардійці зупинили легковий автомобіль для перевірки. Під час спілкування з водієм, в останнього були присутні явні ознаки алкогольного сп’яніння. З наявних документів громадянин мав лише тимчасове водійське посвідчення, у якому вийшов термін дії.
На місце події гвардійці викликали слідчо-оперативну групу. При перевірці автомобіля правоохоронцями було виявлено ймовірно наркотичну речовину масою 60 грамів у вигляді білого порошку.
Речовини було вилучено та направлено на дослідження, а громадянина передано слідчо-оперативній групі за підозрою у скоєнні злочинів за статтею 130 КУпАП. Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції; та статтею 307 ККУ. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.
Перейти до вмісту