Гвардійці взяли участь у вшануванні пам’яті загиблих у будівлі Миколаївської ОДА - НГУ

Рідні та близькі загиблих, миколаївці, представники влади, силових і правоохоронних структур міста, разом з військовослужбовцями 19-го Миколаївського полку охорони громадського порядку Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ вшанували пам’ять загиблих під час ракетного обстрілу міста.

Рік тому, внаслідок влучання російської ракети в будівлю Миколаївської ОДА загинули люди й сьогодні Миколаїв у жалобі приспустив прапори.

“Рік тому обірвалося життя наших чотирьох бойових побратимів. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта”, – зазначив заступник командира частини по роботі з особовим складом підполковник Дмитро Мартишко.

Схиляємо голови перед мирними жителями Миколаєва, що загинули внаслідок російського терористичного акту, та захисниками України, які віддали свої життя за єдність, встановлення миру і спокою на рідній землі, та низько вклоняємось батькам і рідним.

Вічна пам’ять жертвам російської збройної агресії.

Перейти до вмісту