Гвардійці відзначили День Конституції України - НГУ

Військовослужбовці Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Конституції України. Гвардійці провели урочистості у власних підрозділах під час яких воїнам вручили заслужені нагороди та відзнаки.

Львівські гвардійці спільно з побратимами з інших підрозділів Сил безпеки і оборони України взяли участь у церемонії підняття державного прапора України, а також приєдналися до святкового Автопробігу Єдності.  

«Участь у ньому взяли наші воїни, правоохоронці, медики, журналісти, громадські активісти, люди, які повертають нашим захисникам втрачені можливості після поранень. Цим автопробігом ми нагадуємо собі та світові – українці шанують головний Закон своєї держави. Українці обʼєднані, а отже – непереможні. З Днем Конституції України!», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

У Луцьку, на Київському майдані, волинські нацгвардійці урочисто підняли найвищий прапор на Волині. Вінницькі гвардійці хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели загиблим захисникам та захисницям вшанували усіх героїв, які віддали життя за свободу та незалежність України.

Урочисті та святкові заходи пройшли також по інших містах і громадах де дислокуються підрозділи Західного оперативно-територіального об’єднання.

З нагоди державного свята у Святошинському районі відбувся захід за участі військовослужбовців Київського інституту НГУ та почесних гостей. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх Героїв, які пожертвували своїм життям заради свободи та миру в Україні. Усі присутні на заході урочисто поклали квіти до меморіального каменю.

День Конституції України – це не лише свято, а й чергове нагадування про цінність єдності, важливість дбайливого ставлення до національної спадщини та пам’яті про Героїв, які завжди залишатимуться в серцях українців. Доки жива ця пам’ять, доти Україна нездоланна.

День Конституції України – це символічне свято, адже там, де діє українська Конституція, там є українська держава. Воїни Національної гвардії України мужньо знищують ворогів на найгарячіших ділянках фронту, щоб повернути український закон, наше право і порядок на всі українські землі.       

Перейти до вмісту