Офіцери за напрямком цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ та військової частини 3073 спільно завітали до наших воїнів, які проходять лікування та реабілітацію у лікувальних установах міста Києва.
![IMG_4255](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/img_4255.jpg)
![IMG_4258](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/img_4258.jpg)
![IMG_4253](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/img_4253.jpg)
![IMG_4254](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/img_4254.jpg)
![IMG_4257](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/img_4257-1.jpg)
Такі відвідини стають одним з чинників в процесі одужання і є допоміжним фактором, який сприяє психологічній стабільності та швидкому відновленню.
«Ми намагаємось надати моральну підтримку захисникам, створити позитивне середовище, що в свою чергу буде впливати на загальний результат лікування. Привозимо хлопцям щось смачненьке, необхідні засоби гігієни, одяг, що з такою шаною і любов’ю були передані нам волонтерами. Маємо прикласти максимум зусиль, щоб в подальшому сприяти адаптації військовослужбовців після лікування та поверненню їх до повсякденного життя і подальшої служби», – ділиться своїми враженнями та планами на майбутнє начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва підполковник Алла Клачко.