На Луганщині бої не вщухають ні на мить. Постійна робота ворожої артилерії та стрілецької зброї. Регулярні авіаційні удари. Але бійці чернівецького підрозділу Нацгвардії міцно тримають позиції.
Кадри стрілецьких боїв з камери бійця підрозділу розповідають про постійні спроби ворога штурмувати українські позиції. На них видно, що навіть коли лунають ворожі обстріли гвардійський гранатометник не втрачає впевненості та завдає ворогу удару у відповідь.
В окопах на українських позиціях звуки пострілів чути цілодобово.