Гвардійці у якості почесних гостей долучились до нагородження кращих учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - НГУ

24 травня на запрошення керівництва Управління освіти Деснянського району м. Києва начальник відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ, полковник Віктор Голумбівський в якості почесного гостя взяв участь у нагородженні кращих учасників фінального районного конкурсу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

У районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)брали участь команди середньої та старшої вікової групи більш-ніж 40 закладів освіти Деснянського району. Юні джури показали свої високі навички у шести змагальних комплексах: «Ватра», «Відун», «Мінна безпека», «Вогнева підготовка», «Бівак», «Рятівник», а також продемонстрували свої знання з історії України, правил поводження з вибухонебезпечними предметами, швидкого та правильного надання домедичної допомоги тощо.

 

«Національно-патріотичне та військово-спортивне виховання учнівської молоді на основі історичних та військових традицій Українського козацтва є одним із пріоритетних завдань цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України. Гвардійські підрозділи та частини завжди готові допомагати освітянам та підтримувати складову системи національно-патріотичного виховання, мета якої плекати нову генерацію українців, лицарів захисту української держави», – зазначив начальник відділу ЦВС ІВЦ НГУ, полковник Віктор Голумбівський.

 

В свою чергу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації подякувало усім почесним гостям, хто не зважаючи на складні часи, продовжує підтримувати дітей та керівників навчальних закладів у підготовці до змагань, а командам-переможцям побажало гарного виступу на міському етапі.

Відділ ЦВС ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту