Гвардійці спільно з волонтерами відвідали поранених у лікувальних закладах - НГУ

Офіцери відділу цивільно-військового співробітництва разом з волонтерами БФ «Ми з Україною» відвідали наших воїнів у лікувальних закладах та привітали їх з Великоднем.

У Світле свято Христового Воскресіння хочеться поділитись частинкою  добра і любові, віри у Перемогу України над російською навалою. За плідної співпраці цивільно-військового співробітництва НГУ та Благодійного фонду «Ми з Україною» багато військових частин отримали такі необхідні їм продукти харчування, засоби гігієни, будівельні матеріали, генератори та багато іншого. Неодноразово відвідували наших захисників у лікувальних закладах.

«Військовослужбовці, що потрапили в зону конфлікту, часто потребують не лише медичної допомоги, але й моральної підтримки, особливо у святковий період. Ці герої стикаються зі складними викликами та травмами, але завдяки натхненню і наполегливості медичного персоналу, вони отримують необхідну турботу та лікування. У цей час року, коли родинна теплота та спільні святкові обіди зазвичай стають особливо важливими, багато поранених військових знаходяться в лікарнях далеко від рідних. Тому важливо звернути увагу на їхні потреби та забезпечити їм підтримку і вдячність», – прокоментувала начальник групи цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ підполковник Алла Клачко.

 

«Такі відвідини не тільки надають пораненим душевну підтримку, але і допомагають їм відчувати себе частиною спільноти, яка цінує їхню жертовність та служіння. Крім того, свята є часом для відновлення сприйняття миру та згуртованості, і відвідування поранених військових нагадує нам про важливість допомоги та підтримки наших захисників у всіх аспектах їхнього життя. Нехай ці Великодні свята принесуть утіху та вдячність усім, хто служить своїй країні, а їхнє віддане служіння буде завжди в центрі нашої уваги та поваги», – прокоментувала волонтер Елліна Лесник.

Перейти до вмісту