Воїни 11-ї бригади імені Михайла Грушевського Південного ОТО НГУ постійно вдосконалюють та відпрацьовують до автоматизму майстерність стрільців, тренуючись при умовах максимально наближених до бойових.
Чергові навчання – відпрацювання стрільби із-за укриття зі зміною вогневої позиції в обмежений час удень та уночі по нерухомим цілям.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/1-36.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/2-33.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/3-32.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/4-23.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/5-22.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/6-21.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/7-19.jpg)
![8](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/8-19.jpg)
![9](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/9-14.jpg)
![10](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/10-12.jpg)
![11](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/11-10.jpg)
![12](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/12-8.jpg)
«Під час виконання вправи, військовослужбовці пересуваються бігом до укриття та паралельно виконують різні фізичні вправи для ускладнення режиму підготовки виходу на бойову позицію. Також відпрацьовували переміщення з бойовою технікою», – зазначає керівник заняття.
Найважливіше, на думку інструкторів, у вогневій підготовці – це напрацювати автоматизм. На виконання вправи стрільб відводиться декілька хвилин, які включають в себе заняття позиції, заряджання зброї, прицілювання, ведення вогню і відхід або зміну позиції.
НГУ спільно зі Збройними силами України та іншими складовими Сил безпеки і оборони, забезпечує надійний захист України від збройної агресії рф.
Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ