Гвардійці на вулицях Тернополя спілкувалися з перехожими про службу у Нацгвардії (ВІДЕО) - НГУ

У Тернополі гвардійці 2 Галицької бригади розповідали перехожим містянам про службу в лавах Національної гвардії України. Серед питань, котрі найбільше зацікавили мешканців та гостей міста були: переваги служби за контрактом, які задачі виконують військовослужбовці НГУ, а також, в яких умовах проходить служба та чи є можливість обирати, на якій посаді служити. Попри дощ, можливість поспілкуватися із бійцями Нацгвардії викликала жваве зацікавлення.

Молодший сержант 2 Галицької бригади Михайло Магас розповідає, що гвардійці запланували вийти за межі рекрутингових центрів, щоб зустріти людей на вулицях і просто поспілкуватися на теми, котрі цікавлять перехожих.

«Ми вирішили нестандартно підійти до інформаційної роботи з населенням. Вийшли на вулицю, роздаємо наші буклети з контактами. Це спосіб допомогти людям, котрі мають бажання, отримати більш детальну інформацію. Я служу третій рік. Виконував бойові завдання у зоні бойових дій. Військо – це нагода випробувати себе, стати сильнішим. Так, буває важко, але я не шкодую. Багато хто думає, що вдасться переховатися від війни. Це не так. Якщо ховатися зараз, потім легше не буде. Наше завдання захистити наш дім та нашу землю. Тому запрошую приєднуватися до лав Національної гвардії України», – ділиться думками гвардієць.

Більше про те, як гвардійці розповідали мешканцям Тернополя про службу в Нацгвардії, дивіться у сюжеті.

Перейти до вмісту