Гвардійці допомогли захистити персональні дані населення Донеччини від російських окупантів - НГУ
Нацгвардійці допомогли уникнути захоплення російськими окупантами персональних даних населення Донецької області. Ворог планував використати для проведення незаконних референдумів на тимчасово окупованих територіях України.
 
Керівництво Головного Управління Держаної Міграційної служби України у Донецькій області звернулося до командування одного з підрозділів Національної гвардії України щодо евакуації службової документації, що містить персональні дані мешканців області. Гвардійці, своєю чергою, організували евакуаційний рейс для вивезення зазначеної документації у більш безпечне місце.
 
«Спільними зусиллями ГУ ДМС України у Донецькій області, військовослужбовців Національної гвардії України та ГУ Національної поліції Донеччини евакуйовали значний обсяг службової документації до більш безпечних місць країни, у тому числі – актуальні та архівні обліки, картотечні матеріали моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання мешканців регіону. Завдяки своєчасному та швидкому реагуванню усіх залучених служб вдалося забезпечити гарантований державою захист персональних даних осіб та унеможливити несанкціонований доступ до них. Разом до перемоги!» — зазначає керівництво ГУ ДМС України у Донецькій області.
«Національна гвардія України – це військове формування з правоохоронними функціями. Захист законних інтересів громадян України та держави від злочинних протиправних посягань — наш обов’язок. Крім того, ми не могли не відреагувати на таку загрозу, яка ставить під удар конституційний лад в країні. Лише спільними зусиллями звільнимо Українську землю від російського агресора», — прокоментував командир підрозділу гвардійців, що надав допомогу.
Нагадаємо: представники російської окупаційної адміністрації неодноразово заявляли про підготовку до незаконних референдумів з метою приєднання окупованих регіонів України до держави-агресора.
Перейти до вмісту