Гвардійці Академії завітали до дитячих будинків з нагоди Дня захисту дітей - НГУ

Щоб подарувати малечі частинку тепла та гарного настрою у переддень Дня захисту дітей, гвардійці Академії завітали до дитячих будинків. Військовослужбовці проявили турботу та доброчинність, подарувавши цим дітям увагу, любов та ніжність.

Хлопці та дівчата командно-штабного факультету завітали до вихованців дитячого будинку «Сонечко». Курсанти підготували цікаву та насичену культурно-розважальну програму для дітей – організовували різноманітні конкурси, жартували. Після спілкування військовослужбовці подарували дітям солодкі подарунки, велосипеди, самокати. Також, гвардійці передали необхідні медикаменти та портативний електрокардіограф для якісного обстеження малечі.

Особовий склад гуманітарного факультету відвідав Вінницький обласний дитячий будинок «Гніздечко». Завітавши до дитячого будинку, гвардійці вручили кожній дитині пакунок з подарунками та солодощами. На обличчях дітей були посмішки, адже вони вже знають поіменно усіх курсантів і радіють їм при кожній зустрічі. Військові разом з дітворою весело провели час, граючи у м’яча, катаючись на самокатах та каруселях.

«Ми вже один одному як рідні. Дітки завжди чекають на нас, як тільки бачать, одразу біжать обійматися та розповідають про свої справи. Дуже хочеться, щоб вони якомога більше отримували уваги та приємних емоцій від дорослих, відчували себе потрібними. Тому, коли ми приїжджаємо, намагаємося залишитися якомога довше, щоб провести разом час», – ділиться враженнями курсантка Юлія Русецька.

Військовослужбовці факультету логістики передали вихованцям одного з дитячих будинків міста Харкова літній дитячий одяг та необхідні речі.

За словами представників дитячих будинків, подібні зустрічі наповнені радістю, теплом та додають впевненості в тому, що військовослужбовці Академії Нацгвардії небайдужі до підростаючого покоління нашої держави.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту