Гвардійці Академії серед найкращих студентів міста Харкова - НГУ

Харківський міський голова Ігор Терехов нагородив курсантів Національної академії Національної гвардії України до Дня студента.

Під час заходу мер зазначив, що Харків завжди вважався науковою та студентською столицею України, і подякував студентам та курсантам за те, що обрали для навчання саме харківські виші. 

«Ми були, є і будемо студентською столицею України. Я переконаний у цьому, як і в тому, що ми переможемо і подолаємо всі ті виклики, з якими зіштовхнулися. Я дуже ціную, що ви обрали Харків, і вдячний вашим викладачам за те, що вони дають необхідну базу знань, аби вам було набагато легше йти по життю та реалізовувати свої мрії. Харків майбутнього – у ваших руках!», – зазначив Ігор Терехов у вітальному слові. 

Так, за активну громадянську позицію, високі досягнення в навчанні, участь у науковій та громадській діяльності, формування інтелектуального потенціалу України Подяку міського голови було оголошено 3 курсантам Академії.

Серед них – курсант четвертого року навчання факультету логістики солдат Олександр Ходзінський, курсант третього року навчання гуманітарного факультету старший сержант Олександр Кандиба та курсант третього року навчання командно-штабного факультету солдат Назар Іщенко.

«Я сьогодні отримав Подяку від мера міста-героя Харкова, враження звісно чудові. Ця нагорода мотивує мене навчатися ще краще, пізнавати нове та з’явилося бажання до підкорення нових вершин. Бажаю всім студентам наснаги для нових успіхів і досягнень», – говорить солдат Олександр Ходзінський.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту