Гвардійці 5-ї Слобожанської бригади взяли участь у Вертеп-Фесті 2023 - НГУ

Колядку “Нова радість стала” заспівали військовослужбовці 5-ї Слобожанської бригади під час Вертеп-Фесту 2023. 

У Харкові на новорічні та різдвяні свята проходить традиційний Вертеп-Фест. Цього року учасникам пропонують долучитися до заходу онлайн. Колядку пропонують заспівати усім охочим 6 січня о 12:00.

“Де б ви не були, з ким поряд би ви не були, один чи колективом — давайте, всі разом заспіваємо колядку, дамо Україні захисний шар нашої любові, нашого бажання Перемоги та миру!”, — зазначили організатори фестивалю.

Військовослужбовці 5-ї Слобожанської бригади беруть участь в акції з 2017 року. Два роки поспіль військовий духовий оркестр очолював ходу колядників, які йшли центральними вулицями Харкова. Артисти оркестру постійно підтримують життя українських традицій у військовому колективі. На Святвечір вони переодягалися у костюми героїв Вертепу та вітали нацгвардійців бригади. У 2023 році військовослужбовці вирішили знову стати учасниками Вертеп-Фесту, демонструючи єдність та незламність українського народу.

«Ми записали відео у храмі Андрія Первозванного, що розташовувався на території нашої військової частини. Внаслідок авіаційного удару історична будівля зазнала пошкоджень. У мирний час у цьому храмі ми співали колядки, святкуючи Різдво Христове. Сьогодні ми знову тут, аби нагадати: щасливі та вільні роки у нашій Славній Україні ще попереду», — зазначив начальник військового оркестру Володимир Столяров.

Ми — Світло, що долає темряву!

Перейти до вмісту